27 Ocak 2014 #2260010

Turkcell Bayileri Adamına Göre Muamele Yapıyor!

Turkcell bayisine gidip "özel numara var mı" diye sorduğumda yüzüme ve tipime bakıp önce düşünüp sonra "yok"deniyor; ancak aynı bayiye başka bir arkadaşım yada tanığım gittiği zaman sonu 61 61 ile biten bir numarayı arka kapıdan çıkartıp 250 tl fiyat isteniyor. Bunu birkaç farklı TİM'de yaşadım.


Adını hatırladığım Bayrampaşa Carrefour içindeki TİM'dir ama sadece onları suçlayamam 2-3 TİM'de daha aynı sorunu yaşamış bulunmaktayım. İnsanlara adamına göre muamele yapmayın ne kadar ücreti varsa vereyim ama bana "yok" deyip başka müşterilere satıldığında insan kendini aşağılanmış hissediyor.

Akın 57 Okunma

Cevaplar

  • Akın28 Ocak 2014

    adamlarda suç bulmuyorum artık turkcell ailesinin genelinde var adam seçmek

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizi 28.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön