19 Kasım 2013

Turkcell Bayiindekiler Çok İlgisiz!

Marmara Forum Turkcell bayisinde çalışan elemanlar müşterisine cevap vermek bile istemiyor, istemeye istemeye çalışıyorlar. Hattımla ilgili bir problem oldu sim değiştirdim ama adama zorla iş yaptırıyorum ve simi değiştirdikten sonra hattımdaki numaraları kaydetmemiş. Sim kart takmayı ben de biliyorum ve şuan kaydettiğim numaraların hepsi gitti. Hattımı kapatmayı düşünüyorum.

Özlem 47 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Kasım 2013

    Müşterimiz ile 19.11.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, Turkcell İletişim Merkezileri hakkında bilgi verilmiştir. şterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi19 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön