01 Ağustos 2016

Turkcell Bayii Müşteriyi Mağdur Etti!

Turkcell bayiinden yaklaşık 1 yıl önce aldığım iPhone 6 telefonumun ekranı kırıldı. Ekstra ücret ödeyip yaptırdığım kaskoya gönderilmek üzere telefonu aldığım Turkcell bayisine götürdüm. Fakat Bursa Heykel şubesindeki yetkililer telefonumu "iPhone garanti'ye göndermiş. Yaklaşık 15 gün onlarda kaldı ve telefon geri şubeye gönderildi. Şubeden tekrar kasko şirketine gönderildi.

Kasko bizden 500 TL ücret istedi, kalan ücreti kendisi ödeyecek, Turkcell bayiisi de bize yeni telefon verecekmiş. İstenilen ücreti yatırdık. Telefonunuzu şubeden alabilirsiniz dendi. Fakat şubeye gelen yine benim ekranı kırık telefonum şubedeki personel onlarla alakalı olmadığını söylüyor, başından savıyor, kasko şirketi biz gereken ücreti ödedik artık bizimle ilgili bir şey kalmadı diyor. Kimse üstüne alınıp ilgilenmiyor. Telefonum alınalı tam 1 ay oldu, hala yok. Acilen Turkcell yetkilileri ilgilenmeli bu ayıpla!

Aylin 405 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Ağustos 2016

    Müşterimiz ile 09.08.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön