18 Eylül 2015 #3750951

Turkcell Bayii Hatası Hakkında!

Temmuz ayının başında Konya Ereğli'de bir Turkcell bayisinden Vodafone'dan Turkcell'e geçiş yaptım. (Sebebi: bulunduğum köyde Turkcell'den başka hattın çekmemesi yoksa Turkcell'in kalitesi filan değil) bayideki sekretere istediği fotokopiyi ve onun doldurduğu evrakı imzaladım. İki ay sonra evrak eksik hattınız kapanacak diye mesaj geldi. 532'yi aradım bayinin hatası olup benim olmadığını söyledim ancak bana ancak bir Turkcell bayisine gidip evrak vermemi söylüyorlar bayiye hiçbir işlem yapamayacağını ifade ediyorlar. İkinci defa evrak verdim yine eksik dediler. Burada başka hat çekse bütün parasını ödeyip başka hatta geçeceğim.

Ahmet 81 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet22 Eylül 2015

  Maalesef 532 müşteri hizmetleri hiç bir şekilde derdimize çare olmuyor. Hat kapanması telefonun çekmemesi durumlarını kaç defa aradım tek söylenen genel manada bizim yapabileceğimiz hiçbir şey yok yetkiliye aktar burada en yetkili benim çare bul yapacağım bir şey yok mantık şu nasıl olsa biri giderse biri gelir kayıtlı müşterimi kaybetmeyeyim düşüncesi yok.

 • Ahmet18 Eylül 2015

  Konya Hadim ilçesi Yağcı köyünde Turkcell hattı köyün yarısından fazla yerde çekmiyor. 532 aradığımız zaman şuan yatırım yapamayacaklarını ifade edildi. Gereğinin yapılmasını istiyoruz. Köyün içerisinde hiç çekmediği yerlerde mevcut buraya bir yetkilinin gelip burada inceleme yapmasını talep ediyoruz.

 • Turkcell Temsilcisi18 Eylül 2015

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 03.09.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi18 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön