02 Ocak 2015

Turkcell Bayii Elemanları Faturalı Hat Satmak İçin Müşteriyi Yanıltmaya Çalışıyor!

Historia A.V.M Turkcell bayisine gidip hazır kart tarifesi hakkında bilgi istedim benimle ilgilenen K.. bey faturasız hatlara ait tarifelerin sona erdiğini söyleyip faturalı hatta geçiş yapmam için ısrarcı oldu. Yıllardır Turkcell kullanan ve sürekli Turkcell'i takip eden biri olarak arkadaşın söylediği inandırıcı gelmedi, ertesi gün çalıştığım yer olan Cevahir AVM'de Turkcell bayisine giderek faturasız hat tarifesi yaptırmak istediğimi söyledim kasada duran bayan faturalı hatta geçmem için ısrarcı olduğu gibi faturasız hatlara tarife olduğunu fakat internet ve konuşma paketinin bir arada olmadığını belirtti. Faturalı hat satmak için müşteriyi kandırmaya çalışmak Turkcell'e yakışmıyor.

Hasan 1.211 Okunma

Cevaplar

 • Hasan17 Haziran 2015

  Turkcell konuyla ilgili 6 ay geçmesine rağmen dönüş yapmamıştır müşteri hizmetleri konusunda bu kadar aciz olduğunu bilmiyordum basit bir şikayetle öğrendim

 • Hasan20 Ocak 2015

  Turkcell konuyla ilgili hala geri dönüş yapmamıştır

 • Turkcell Temsilcisi05 Ocak 2015

  Müşterimizin 01.01.2015 tarihinde ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi02 Ocak 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön