10 Temmuz 2013

Turkcell Bayiden Yüklediğim Liralar Hattıma Gelmedi!

09. 07. 2013 tarihinde hattıma TL yüklemek için Şirinevler Şengüller Türkcell bayiine gittim. Saat 15:26 da yapılan TL yükleme işlemim hattıma yüklenmediğini fark ettim. Bayiye bir kaç kere müracaat etmeme rağmen her seferinde sistem hatası ve sistem yoğunluğu diyerek geri çevrildim. 4 saat süren beklemeden sonra yine bir sonuç alamadım ve ödediğim paranın geri iadesini istedim.


Ama aldığımız cevap ellerinden hiç bir şey gelmediğini, bizim de sanki zorundaymış gibi beklemekten başka çaremiz olmadığını söylediler.

Baris 55 Okunma

Cevaplar

  • Baris12 Temmuz 2013

    24 saat bekledikten sonra tl yükleme işlemi gercekleşti malasef..

  • Turkcell Temsilcisi11 Temmuz 2013

    Müşterimizi 11.07.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi10 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön