20 Aralık 2014

Turkcell Bayideki Kötü Muamele!

19.12.2014 tarihinde 05336623*** numaralı hattımı iptal için müracaat ettim. Paket alan müşteriyle 2 eleman ilgilenirken fazla beklemem ve başka bir müşteri olmaması nedeniyle neden bu kadar bekletildiğimi, ve bu bayii kadar 6 bayiye uğradığımı ve iptal işlemimi yapmadıklarını, bunun bir yıldırma politikası mı olduğunu, mağdur edildiğimi, zamanımın kısıtlı olduğunu ve yaklaşık bayii bayii gezdiğimi anlattığımda, İ.. S.. ve F.. isimli kişiler, yapmıyoruz, yaptırmıyoruz git başka bayiye terk et burayı "Yaşın olmasa atacağım kolundan dışarı deyince 155 polisi aradım. Ancak polise rağmen ilgili bayide hattımı kapatmadılar. Maddi ve manevi mağdurum. Yardımınızı önemle rica ederim.

Ferhan 1.195 Okunma

Cevaplar

  • Ferhan02 Ocak 2015

    35 Yıl Bir Kamu Bankasının yüksek düzey yöneticisi olarak değerlendirdiğim de;kurumsal sorumluluğu olan ,üstelikte saygın bir kurumsal kimliği ile tanıdığımız TURKCELL de gördüğüm kötü,saygısız kaba ve şiddete dayalı bu muamele İBRETLİKTİR..Mahkeme surecinden sonra yaşadıklarımı yazılı ve görsel basında DERS OLSUN DİYE PAYLAŞACAĞIMI BİLGİLERİNE SUNUYORUM.

  • Turkcell Temsilcisi22 Aralık 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön