11 Şubat 2014 #2286242

Turkcell Bayi Telefonumun Kaydını Yapamadı

Yurt dışından almış olduğum telefonun kaydını maalesef Afyonkarahisar / Kocatepe Turkcell İletişim Merkezi becerememiş ve beni mağdur bırakmıştır. Ekim'den bu yana 2 defa telefonum iletişim merkezinin yapmış olduğu yanlışlık yüzünden kapanmış ve maalesef Turkcell şuana kadar sorunumu çözememiştir.


Hatta iletişim merkezindeki İ**** Bey şehir dışında olduğu için yerine bakabilecek kimsede yine bayide yetkili M*** ismi lazım değilmiş. Ancak İ**** Bey döndükten sonra bana dönebileceklermiş 3 gün sonra. Aynı işlemi 1 yıl önce başka bir iletişim merkezinden tekrar yaptırmıştım hiçbir sorun da yaşamamıştım. Sorunum çözülmediği taktirde telefonu kapatacağım.

Tolga 66 Okunma

Cevaplar

 • Tolga04 Ağustos 2014

  telefonum hala kapalı ve açılmadı... şikayetim devam etmektedir.

 • Tolga19 Şubat 2014

  11.02.2014 tarihinde aranmış bulunmaktayım ancak bugüne kadar hala bir çözüm bulunulamamıştır, yani maduriyetim devam etmeketdir. ayrıca ilgili bayi için de yapılan hiçbir cezai işlem yapılmamıştırki ilgili bayinin çözüm yapması beklenmektedir. Lütfen sorunumu çözer misiniz? Beni aramanızı değil telefonumu kullanır hale getirmenizi bekliyorum. çözülmediği sürece hergün yeni bir şikayet ekleyeceğim. ilgili Turkcell İletişim Merkezi beni arayacağını söyledi ama üzerinden 4 gün geçti hala bana dönecekler. Afyon Kocatepe Turkcell İletişim Merkezi maalesef işini yapmamaktadır. Dolayısıyla Turkcell den bundan etkilenmektedir. selamlar Tolga Tabur

 • Turkcell Temsilcisi11 Şubat 2014

  Müşterimiz ile 11.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi11 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön