01 Nisan 2013

Turkcell Bayi Tarafından Yanlış Bilgi!

Kayseri forum avm deki Üntaş bayisinden 24 ay taahhütlü telefon alırken onlarca defa hattımda herhangi bir değişiklik olmayacak değil mi diye sormama rağmen faturam geldiğinde 57 TL olan sabit ücretimin 83 tl olduğunu ve 23 tl olan 4gb internet paketiminde 40 tl ye çıktığını gördüm, yani 80 tl olan sabit ücretimi telefon aldığım için 123 tl olmuş yani 37 tl ye aldığımı sandığım telefonu bana 80 tl ye satmışlar, defalarca Turkcelle ve bayiye ulaşsamda sözlü olarak siz haklısınız deseler de kesinlikle sorunumu çözmüyorlar ve çözmek için en ufak ilgi bile göstermiyorlar.

Gökhan 52 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan01 Nisan 2013

    MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEN ULAŞILDIĞINDADA KESİNLİKLE BİR SONUÇ ALAMIYORUM BUNDAN SONRASI ANCAK MAHKEME TARAFINDAN ÇÖZÜMLENECEK

  • Turkcell Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimiz ile Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 30.03.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize cihaz kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön