12 Şubat 2014 #2279942

Turkcell Bayi Personelinden Şikayetçiyim!

3 gün önce hattım puk kodu istedi. 532'yi arayıp puk kodu aldım denedim oldu fakat tekrar başa sarıp puk kodu istedi.Yeniden 532'yi aradığımda Turkcell İletişim Merkezine gitmemi bana orada yardımcı olunacağını söylediler. Tabi 16 Tl karşılığında! Turkcell İletişim Merkezi'ne gittiğimizde biri yukarıda ilgileneceğini söyledi diğeri aşağıda bizi oradan oraya yollayıp durdular.Bekledik ki bekleme sebebimizde çalışanın bir adama telefon alması içi yalvarmasıydı. Adamın düşüneceğim demelerine rağmen kadın ısrarcıydı. Çorlu Turkcell İletişim Merkezi'ndeki biraz daha üst düzey çalışanların kötü tavırları,kendini beğenmişliği yanımıza kar kaldı.

Yeşim 51 Okunma

Cevaplar

  • Yeşim14 Şubat 2014

    Hattımı taşıdığım için diğer numaramı yazmak durumunda kalmıştım, onu da sadece iş amaçlı kullandığımdan numaranızı açamadım.Teşekkürler ilginiz için

  • Turkcell Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizi 13.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön