15 Mayıs 2013 #1799874

Turkcell Bayi Personelinden Şikayetçiyim!

Almış olduğum cep telefonunun bozulması, servise gönderilmeden yapılmış gibi iade edilmesi ve karşılaştığım kötü muamele sonrası davalık olduğum bayii, tüketici mahkemesinin aldığı karar ile zararımı karşılamak durumunda kalmıştır. Bununla ilgili bayiye gittiğimde, bilgisi olmadan işlem yapamayacaklarını bildirdikleri bir A. beyden bahsediliyor.


Kendisi hiçbir şekilde konu ile ilgilenmiyor. Telefonlarımı meşgule vermek ve saatlerce beni bayide bekletmek suretiyle yaptığı karşısında hayretler içerisindeyim. Turkcell gibi bir firma nasıl oluyor da bu tarz insanlara prim veriyor anlamış değilim. Haciz işlemleri için gereken işlemleri başlatacağım.

Ayşe 23 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Mayıs 2013

    Müşterimizin müşteri hizmetlerine ilettiği talebine istinaden 18.05.2013 tarihinde görüşülüp cihaz arıza durumu hakkında gerekli bilgilendirmeler sağlanmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön