12 Eylül 2013 #2008812

Turkcell Bayi Personeli Yetersiz!

Geçen yıl kampanya kapsamında aldığım iPhone 4S telefonumu, aldığım Turkcell bayii olan Ajans 01 Ltd. Şti. 'ne (Reşatbey mah. Cumhuriyet Cad. Çam Apt. Seyhan/Adana) götürdüm.


Servise göndereceklerini söylediler. Cuma günü bıraktığım telefonum hakkında bilgi almak için Pazartesi günü tekrar gittim. Bilgi alabilir miyim? dedim, ismi K. olan çalışan alamazsın dedi. Şaşkınlıkla daha sonra öğrendiğim üzere üç kere sormuşum.


Servisin telefonu yok telefona bakmazlar, bilgi veremem onlar seni aramadan bilgi alamazsın dedi. Bayii sahibi de al servis fişini kendin ilgilen dedi. Turkcell büyük firma ama bayiileri sığ insanlarla dolu. Servise gittim telefonumuz var verelim dedi.

Fırat 123 Okunma

Cevaplar

  • Fırat19 Eylül 2013

    Benim şikayetim bayii personel ve müdürünün davranışı iken, ne kadar alakasız bir cevap verilmiş görüyorsunuz değil mi? Turkcell bu işte, kaybetmeye mahkum ben ve yakın çevremden başlayarak. Bu tutumunuza devam edin.

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön