12 Haziran 2014

Turkcell Bayi Personeli Çok Aksi!

Turkcell bayisinden Kaçmaz İkili paket aldım. Konuşma ve internet paketi olarak ilk konuşmamı yaptığımda fark ettim ki 500 dakika aldığım konuşma paketi 385'e inmiş. Turkcell'i aradım. Turkcell'e anlat sonra 3 saat sonra tekrar arayın demesi zaten beni çıldırtmaya yetti. Bu bayidekilerden zaten şikayetçiyim. Daha 2 hafta önce tartıştım merak ettim siz orada çalışanları silah zoruyla mı çalıştırıyorsunuz acaba? Bir bakın insanları sanki dövecekler cevap verirken. Şunu da söyliyim sabahtan beri yaşadığım stres ve sıkıntıyı kim nasıl telafi edecek? Sırf bu yüzden hattımı başka operatöre taşıyacağım.

Şükran 206 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Haziran 2014

    Müşterimiz ile 12.06.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi12 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön