26 Temmuz 2016

Turkcell Bayi Personel Saygısızlığı

Fatura ödemesi yapmak için Mersin'de Forum AVM'de bulunan Turkcell bayisi olan Dölek pazarlama firmasına girdim. Ödeme noktası olan kasaya yöneldim bu sırada kasada görevli olan A**** isminde çalışanın bir adama paketlerle ilgili bilgi verdiğini gördüm ve bir süre bekledim. Konuşma uzun sürdüğü için çalışan A**** hanıma; fatura burada ödenmiyor mu diye soru sordum. Cevabı evet burada ödeniyor dedi ve devamında ise sert bir üslup ve yaklaşımla; bekleyeceksiniz diye çıkıştı.


Bunun üzerine ben sinirlenerek dışarıya çıktım, o çalışan bayan ters bir şekilde beden diliyle kafasını sallayarak bana baktı. Bunun üzerine çok sinirlenerek içeriye girdim ve onu terbiyeli olması konusunda uyardım. Sesimizin yükselmesiyle diğer mağaza çalışanları ''O**** ismindeki kişi ve diğerleri bizi zorla ve müdahale ile mağazadan çıkardı. Kurumsal Turkcell kalitesini göstermiş oldular.

Adem 144 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Temmuz 2016

    Müşterimiz ile 29.07.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin bayi ile ilgili talebi alınmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön