16 Eylül 2013 #2012742

Turkcell Bayi Personel Davranışı!

12 yıldır, babam, abim ve diğer akrabalarımızın bir çoğu da uzun sürelerdir bu Turkcell operatörü ile çalışmaktayız. Bugün itibariyle (14.09.2013) 12:40-13:00 saatlerinde Turkcell yetkili bayiinden fatura detayını istemesi ve gerekli bilgileri vermesine rağmen, yetkili personel olan ve ismini vermek istemeyen P**** hanımın gelen müşteriyi gerektiği şekilde yönlendirme yerine babamı kaba şekilde tenkit etmesi sonucu babamı bu şekilde bir muameleye maruz bırakmıştır. Gerekli yetkililerin konuyla ilgilenmesini istiyorum.

Taner 23 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizi 20.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön