10 Eylül 2013 #2004931

Turkcell Bayi Kaynaklı Hata Sebebiyle Hattımı Kapattı!

Turkcell bayiinde yapılan fatura tahsilatında bayii tarafından yapılan hata yüzünden hattım aramalara kapanıyor, çünkü ödediğim fatura ödenmemiş görünüyor. Bu durumu müşteri hizmetlerini arayıp ilettiğim zaman ellerinden herhangi bir şey gelmediğini açıkladılar. Söz konusu Turkcell bayii hakkında şikayetimi bildirdim, bayii aynı zamanda kamera kayıtlarını inceliyor.


Ancak beni böylesine uğraştırdıkları ve mağdur ettikleri için tüketici haklarına da şikayet olacağım. Ödenmemiş fatura faizi de cabası, bu faizi müşteri hizmetlerine söylediğimde zaten az bir miktar diye bir yorumla karşılaşıyorum. Turkcell tarafından yapılan bu hataların üzerine düşülmesini ve hakkımın aranmasını istiyorum.

Ayşe 56 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 10.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön