28 Ekim 2016

Turkcell Bayi Görevini Kötüye Kullanıyor!

Dün gittiğim TİM'de hattımı faturasıza taşımak istedim. Bugün fark ettim ki verdikleri sim karttan beni faturalıya geçirmişler, faturasıza geçeceğimi belirtmeme rağmen! Hem de ikametgah veya adıma fatura olmadan işlem yapmışlar. İşlemin iptali için gittiğimde ise e.. adındaki ayni kişi iptal etmeyeceğini, "git istediğin yere şikayet et" diye de azarladı. Bu nasıl bir çalışandır ki hem haksızlık yapıyor hem de müşteriyi bu şekilde azarlayabiliyor. Ben de aynı sertlikte karşılık versem kavga edecek neredeyse. Turkcell olarak bu kendini bilmezin yaptığı gayri yasal işlemden hem de davranışlarından ötürü gerekenin yapılmasını istiyorum.
Yer: İstanbul Fatih Aksaray
Bayi: Özdemsan.

Cafer 88 Okunma

Cevaplar

 • Cafer12 Kasım 2016

  26 ekim'de saat 18.00 - 19.00 arasında yaptığım hat taşıma işlemi için bana farklı abonelik tipi sözleşmesi tarafıma imzalatıldığı için, durumu fark ederek ertesi günü yani 27 Ekim'de saat 14.00 - 15.00 arasında aynı bayiye gidip taşıma işleminin iptalini istedim. Fakat bayi görevlisi Emre adındaki şahıs taşıma işlemini kesinlikle iptal etmeyeceğini benimle tartışarak belirtti. 24 saat içinde iptal hakkım olmasına rağmen taşıma iptal talebim yerine getirilmedi. Bu talebimi yerine getirmeyen, "git istediğin yere şikayet et" tarzı kabadayı ağzıyla konuşan kişiden şikayetçiyim. Bayii: İstanbul, özdemsan

 • Cafer06 Kasım 2016

  Kanunlar gereği ikametgah veya adres belgesi ile faturalı hat acilmasi zorunlu olduğu halde, bu belgeler olmadan faturalı hat açan bayi gorevlisi hakkında hiçbir yaptirim uygulamamanizin sebebi nedir. Eksik evrak ile işlem yapan bayi gorevlisi hakkında gerekenin yapılmasını istiyorum.

 • Turkcell Temsilcisi28 Ekim 2016

  Müşterimizin bayi ile ilgili talebine istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi28 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön