28 Ekim 2016

Turkcell Bayi Çalışanı Yanlış Bilgi Verdi!

Benim telefon hattım vardı Turkcell'den. Daha sonra ben İstanbul Büyükçekmece'deki yaraşır iletişim bayisinde Turkcell'e girip oradaki çalışanlardan birine hattımı taşımak istediğimi, taşırsam herhangi bir para ödemem gerekip gerekmediğini sordum. Cayma bedeli veya başka bir ücret çıkıp çıkmayacağını. Arkadaş bana sadece hattımı taşıdıktan sonra kullanmış olduğum hattın çıkmış olan faturasını ödemenin yeterli olduğunu, başka hiçbir ücretin çıkmayacağını söyledi. Bende bunun üzerine hattımı taşıdım. Daha sonraki süreçte 210 TL'lık borcum 395 TL'ye yükseldi. Ben bu parayı ödedim. Çünkü avukata gideceği hakkı da mesaj geldi ama İstanbul Büyükçekmece'deki yaraşır iletişimdeki çalışanlardan şikayetçiyim, yanlış bilgi verdikleri için. Tüketici haklarınada şikayetimi bildireceğim. Biz Turkcell bayisindeki çalışanlarada güvenemeyeceksek neye dayanarak bu hattı kullanalım ki iyikide hattımı taşımışım.

Ayşegül 123 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Kasım 2016

    Müşterimiz ile 09.11.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön