02 Haziran 2017
Yorum Yap
#8499932

Turkcell Başvurunun Zaman Aşımına Uğraması

Numaramı taşımak için geçen hafta Turkcell kendi sitesinden başvuru yaptım ve 2 gün içinde kurye hattımı teslim etti. Buraya kadar her şey yolundaydı. Yaklaşık 4-5 gün bekledim. Ne bir mesaj geldi, ne geri bildirim yapıldı. Turkcell'i aradım yapabilecekleri bir şeyin olmadığını, Tele Kurye'yi aramamı söylediler. Onları aradım döneceğiz size dediler dönmediler. Ertesi gün yine aradın hem Turkcell'i hem de Tele Kurye'yi. En son aradan 1 hafta geçtikten sonra bugün aradı Turkcell. Hatlardan kaynaklı bir sorun olduğunu, başvurumun zaman aşımına uğradığını ve benim yeniden başvuru yapmamı söylediler. Yapabilecekleri bir şey yokmuş. Sebepsizce mağdur olan benim. Günlerdir hattımın açılmasını bekledim, biraz daha bekleyecekmişim. Turkcell in nasıl kurumsal bir şirket olduğunu anlamış oldum. Teşekkürler Turkcell...

Anil Anil 252 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Anil05 Haziran 2017

    Sorunu çözmek adına yapılan hiçbir şey yok. Defalarca arayıp müşteri hizmetleriyle görüşmeme rağmen her seferinde durumunuz için kayıt oluşturuyoruz, size en kısa zamanda dönüş yapacağız diyor ancak henüz dönüş yapanı görmedim. Hat talebimi iptal etmek bu kadar mı zor anlamış değilim.

  • Turkcell Temsilcisi03 Haziran 2017

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Haziran 2017

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler