11 Eylül 2013 #2005731

Turkcell Başkasına Ait Faturayı Şahsıma Ait Adrese Gönderiyor!

M.Ç. adına kayıtlı 554479**** numaralı hattın faturası sürekli şahsıma ait adrese gönderildiğinden Turkcell müşteri hizmetlerine bize ulaşın linkinden mesaj attım şikayetimi ilettim ancak tarafıma verilen cevapta yazılı dilekçe ve nüfus cüzdanı fotokopisi göndermemi talep ettiler.


Hangi hak ve hangi sıfatla başkasına ait bir hat için benden nüfus cüzdanı fotokopisi talep edilebiliyor? Altı üstü arayacaksınız müşterinizi adresinizi güncellememiz gerekiyor deyip güncelleyeceksiniz. Bir daha başkasının faturasını göndermeyin evime. Aksi taktirde savcılığa şikayette bulunacağım. Ayrıca tarafıma da bilgi verilmemesini sadece şikayetimin yerine getirilmesini istiyorum.

Önder 31 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 09.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön