20 Eylül 2013 #2021885

Turkcell Başka Firmalar Adına Tahsilat Yapıyor!

Adıma kayıtlı vınn hattımı kapattım 60 TL civarı son faturayı beklerken 139. 20 TL fatura geldi ve bir fatura daha gelecekmiş vergiler falan varmış daha ödenecek. Turkcell müşteri temsilcisini aradım benim yapabileceğim hiçbir şey yok. Açıklama ise şöyle bilmem ne firması bana mesaj göndermiş de ben bilerek veya bilmeyerek mesaja evet demişim de bilmem ne paketi almışım.


Şimdi o paketlerde iptal olduğu için ortaya çıkmış bu fark. Peki neden bu şirket bana fatura gönderip parasını istemiyor da Turkcell bunu benim faturama yansıtıyor diyorum, efendim bizimle alakası yok biz sadece aracıyız, sizden alıp şirkete veriyoruz diyor. Benim üzerimden başka firmaya nasıl para kazandırırsınız?

Mutlu 46 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 19.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön