16 Nisan 2013 #1745640

Turkcell Basit Bir İşlem İçin Hattım Aramalara Kapatıldı!

Hattımı 3 ay önce taşıdım ve ilk ayda gelmesi gereken faturamın 2 katı geldi Turkcell tim merkezindeki arkadaşların hatasını müşteri hizmetleri mağduriyetimi giderdi tam herşey iyi derken bu seferde benden hat taşınırken alınması gereken ve doğru düzgün bilgi verilmediği için hat sahibi üzerine olması gereken bir fatura gerekliymiş ve bu yüzden basit bir fatura yüzünden hattım arama yapmaya kapatıldı.


Ben şuan evde yalnız yaşıyorum ev telefonu da yok gece başıma bi iş gelse evimde ölüp kalacağım. İnsan hayatı bu kadar ucuz mu ? hayat paylaşınca güzelmiş Turkcell müşterilerini resmen ortada bırakıyor.En kısa sürede iptal edeceğim.

Murat 15 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Nisan 2013

    Müşterimizi 18.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön