29 Aralık 2014

Turkcell Basit Bir Arızayı Bile Yapamadılar!

Turkcell'den almış olduğum Sony Eurasia xperia marka cep telefonum arıza yaptı garantili oldu halde firma benden 600 TL para istedi. Garantili telefonu basit bir arıza oldu halde yapmadılar. Mağduriyetimin giderilmesini arz ederim bir daha Turkcell'den telefonda almam aldırmam da hele hele Sony Eurasia marka hayatta almam sözde süper markaymış mağduriyetimi giderin lütfen!

Hilmi 1.190 Okunma

Cevaplar

  • Hilmi29 Aralık 2014

    Ben sadece bu telefonun enkısa zamanda tamir edilmesini istiyorum ürün garantili servisin bu ürünü tamir etmesi gerekiyor mağduriyetimin en kısa zamanda giderilmesini talep eder saygılarımı sunarım

  • Turkcell Temsilcisi29 Aralık 2014

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön