24 Ocak 2014

Turkcell Bana Ulaşamamış

Müşterimizi 23.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.


Bana ikinci aramanız gelmedi. 16:45'te arayacağız dediniz aramadınız nasıl iki arama yaptınız açıklar mısınız? Telefonum açıktı kapalı değildi gelen bir çağrıda yok arayıp ulaşamamış olsanız arayanıbil servisim açık mesaj gelirdi siz kimi kandırıyorsunuz. Faturamla ilgili acilen geri dönüş bekliyorum bana ikinci arama gelmedi.


Güya dönüş yaptınız. Bana ulaşana kadar talebimi sonlandırmayınız. Ben müşteri hizmetlerinizi aramayacağım kusura bakmayınız.

Cansu 31 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 27.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Cansu27 Ocak 2014

    Bugün 3. gün hala dönüş yapmadınız !!

  • Turkcell Temsilcisi24 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön