09 Mayıs 2013 #1788055

Turkcell Bana Şaka Yapıyor Olmalı!

Bu mesajı okuyan Turkcell yetkilisi lütfen konu hakkında biraz araştırma yapıp beni arayın. Bu konu ile 4 aydır uğraşıyorum hem buradan hem bire bir konuşarak fakat beni her arayan yanlış bir bilgi daha ekleyip gidiyor. 4 ay önce bana yanlış bilgi vererek " zoraki " olarak beni bir tarifeye geçirdi Turkcell tim merkezindeki hanım.


Daha sonra derdimi anlattım başka biri aradı ve o olayı arayan kişide kınadı ve o da yanlış bilgi verdi daha sonra yine başka biri aradı bu sefer olayı küçümsedi ki ben 4 aydır uğraşıyorum. Bu kişilerin tespit edilmesini istiyorum ve hepsinden şikayetçiyim ve bundan ayrı olarak şirkete yasal takip başlatıyorum.

Anıl 57 Okunma

Cevaplar

 • Anıl12 Haziran 2013

  Kendinizimi kandırıyosunuz beni mi ?

 • Anıl12 Haziran 2013

  Hayır aramadınız. Aradınız ben biriyle görüştüm ve 1 ay'ı geçti hala beni geri arayacak söze incelemeden sonra.

 • Turkcell Temsilcisi18 Mayıs 2013

  Müşterimizi 18.05.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön