09 Eylül 2013 #2002004

Turkcell Bana Cihaz Vermiyor!

14 yıldır Turkcell kullanıcısıyım, bu süre zarfında 3-4 ay dışında 300 Tl nin altında fatura ödemedim, defalarca cihaz alıp ödemesini bitirdim, diğer operatörlerden çok daha pahalı hizmet vermesine rağmen değiştirmedim ve yıllardır Platinum üyesiyim.


Ancak 08 Eylül'de iPhone 5 talebimi ilettiğimde Ağustos ayında ödemeyi unutmamdan dolayı hattım gece kapanıp ertesi gün hemen ödeme yapmamdan dolayı cihaz veremeyeceklerini ilettiler.


Bu hareketin sonucunda; almış olduğum yıllık konuşma paketi 10 Ekim 2013 tarihinde bittiğinde Turkcell hattımı kapatacağımı ve başka bir operatöre geçeceğimi, cihazımı da oradan alacağımı bildiririm.

Eda 274 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 19.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize cihaz kampanyaları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön