27 Ağustos 2013
Yorum Yap
#1977521

Turkcell Bana Ait Olmayan Fatura Bilgilerini Gönderiyor!

Turkcell aylık olarak 533152**** no'lu bana ait olmayan bir hatta ait fatura ve internet kullanım bilgilerini mail ile gönderiyor. Defalarca "Üyelikten Ayrıl" linkine tıklayarak sistemden kaydımı sildirmeye çalışmama ve mailinin sistemden silindiğine dair konfirmasyon almama rağmen mailler gelmeye halen devam ediyor.


Mayıs - temmuz ve ağustos ayları içerisinde gelen maillerin her biri için aynı işlemleri yapmasam özellikle kullanmadığım bir operatörün bana şaka yaptığını düşünürdüm ama sanırım sistemden üyelikten ayrıl butonu yolu ile veya firmaya mail göndererek çıkamıyoruz. Üyelik bilgileri ile online işlem şifresi alınabiliyor olması da ayrı bir güzellik sanırım.

Engin 43 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimiz ile 28.08.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Turkcell Online İşlemlerin kullanımı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler