18 Haziran 2014

Turkcell Bakiye İadesi Konusunda Sitede Bilgi Yok!

Turkcell'den numaramı taşıdım ve 23.05.2014 tarihi saat 18.00 'da numara taşıma işlemi gerçekleşti ve yeni hattımı kullanmaya başladım. 25.05.2014 tarihinde Saat 17.45'te Turkcell'den bana mesaj geldi ve mesajda;


"Turkcell'de kalan 0.02 TL'nizin tarafınıza ödenmesi için numaranızın taşındığı tarihten itibaren 3 ay içinde turkcell.com.tr'den talepte bulunabilirsiniz. Talepte bulunmazsanız aynı tarihten itibaren 1 sene içinde hattınızı tekrar Turkcell'e taşımanız halinde bakiyenizi hattınızda da kullanabilirsiniz" bunlar yazıyordu.Turkcell.com.tr'ye girdim fakat nasıl yapılacağını bulamadım.

Yiğitcan 129 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Haziran 2014

    Müşterimizi 19.06.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön