02 Mart 2016

Turkcell Bakırköy Sinyal Alma Problemi!

Daha önce defalarca Turkcell müşteri hizmetleri ile görüşsem de, çeşitli mecralarda şikayetlerimi dile de getirsem Bakırköy/ İstanbul bölgesinde yaşanan sinyal problemi çözülmemiştir. Bu kadar kurumsal ve köklü bir firmanın müşterilerini bu şekilde mağdur etmesi ve Ekim 2015 tarihinden beri yaşanılan bu probleme çözüm getirememesi halen anlaşılmamaktadır.


Her ne kadar daha önce yapmış olduğum şikayetler değerlendirilmeye alınsa da formül bir cevap olan ''müşterimizle iletişime geçilmiş ve kendisine gerekli yanıtlar iletilmiştir. '' cevabından sıkıldım. Doğru dürüst çözüme giden herhangi bir girişimi olmayan firmayı kınıyor ve siz sayın kamu ile mevcut durumu paylaşıyorum.

Caglar 158 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Mart 2016

    Değerli müşterimiz , Bakırköy ilçesindeki bazı istasyonlarımızda Turkcell kaynaklı olmayan kesintiler yaşanabilmektedir. Bu konuda ilgili kurumlarla görüşmelerimiz ve hukuki süreç devam etmektedir. Elimizde olmayan sebeplerle yaşayabileceğiniz olumsuz deneyim için üzüntülerimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön