26 Nisan 2013

Turkcell Babamın Üzerine Haberi Olmadan Hat Açmışlar!

Biz köyde oturuyoruz köye Turkcell hat satıcıları gelmiş babamda yeni bi hat almış buraya kadar her şey iyi bu hattı kullanmaya başladı sonra 0530 152 **** nolu hatta borcu olduğuna dair mesajlar gelmeye başladı kimin kullandığını bilmediğimiz halde babamın üstüne açılan bu hattı da babam Turkcell iletişim merkezine gidip hattı kapattırmıştı 15-20 gün geçti bugün yine mesaj geldi 135 küsür lira borcunuz var ödemezseniz 325 lira olacak ve yasal işlem başlatılacaktır diye lütfen buna bi çözüm bulunsun!

Mahmut 35 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizi 01.05.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön