21 Şubat 2013 #1646736

Turkcell Babamın Hattına Fahiş Fiyatla Fatura Çıkartılması!

Geçen gün babamın kullandığı hatta çok yüksek fatura geldi. Sebebini sorunca efendim internete girmişsiniz ve facebook'tan alışveriş yapmışsınız denilmiş. Ayrıntılı fatura talep edildi. Hattın kayıtlı olduğu abim babamın talebiyle hattı kapattırmak durumunda kaldı. Ayrıca borç ödendi. Çok geçmeden bir de cezası ile birlikte ayrıca tekrar yüksek oranda fatura geldi. Toplam Fatura 300 tl yi geçti.


Bu gibi olayların Turkcell tarafından yapıldığını ne yazık ki diğer tanıdıklarımdan öğreniyoruz. Çünkü babamın telefonunun ayarlarında internet erişimi kapalı babam telefon kullanabilen eğitimli bir kişi. Ne olcak bunun sonucu merak ediyorum Açıkçası bir daha Turkcell e hayır!

Mustafa 46 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimiz ile 22.02.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize faturaları hakkında bilgi verildi. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön