16 Temmuz #10670867

Turkcell Ayrıntı Fatura Ücreti!

Mart ayında Turkcell 'e geçtim. Nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde her ay 6 TL fatura ayrıntı ücreti hesabıma yansıtıldı. Her ay düzenli olarak Turkcell 'i arayarak bunun iptal edilmesini sağlıyorum ve her seferinde bunun bir daha yapılmayacağı söyleniyor yansıtılan ücret iade ediliyor ama daha sonra tekrar faturama yansıtılıyor. İşin ilginci ise ayrıntılı fatura bana hiç gelmiyor. Müşteri hizmetleri suçu bayiye atıyor. Bayi ise böyle bir işlemin yapılmadığı söylüyor. Bugün görüştüğüm müşteri hizmetleri temsilcisi ise sorunu çözemeyeceklerini bayiden yapıldığını belirtiyor. SMS ile iptal talebi yapmamı söylendi bende müşteri hizmetleri yetkilisinin yapmasını istedim. Yapamayacaklarını söyledi. Hattımı başka operatöre taşıyacağım ancak sözleşmem var. Olsun genede taşıyarak Hakem Heyeti'ne şikayette bulunacağım.

Remgrup 117 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Temmuz

    Müşterimiz ile 23.07.2018 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön