08 Temmuz 2016

Turkcell Ayrılmama İzin Vermiyor

Turkcell'den yaşadığım internet ve müşteri memnuniyetsizliği problemi yüzünden 1 hattımı ve Superonline ev internetimi ceza bedellerini ödeyerek iptal ettirdim. 1 adet kontörlü hattımı da artık Turkcell'de kalmak istemediğim için Türk Telekom'a taşımak üzere başvuruda bulundum.


Genellikle 1 ay dolduktan sonra taşımada problem olmamasına rağmen, 2 ay geçmiş olmasına rağmen Turkcell taşıma talebini reddediyor. Kendince ceza veriyor, zavallı bir firmasınız. Arayıp şikayetimi dile getirdiğimde yapacağımız bir şey yok diyip iptal ettirdikten sonra sizi kaybetmek istemiyoruz, indirim verelim diyorsunuz. Kaybetmeden önce hiç umursadığınız yok ama kendinizi de parçalasanız ben o numarayı taşıyacağım.

Yusuf 165 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Temmuz 2016

    Müşterimiz ile 12.07.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön