19 Mart 2014

Turkcell Ayrılırken Ödemem Gereken Bir Fatura Çıkardı!

Kullanmış olduğum hattın iptali için TİM merkezi ve Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda hesap kesim tarihinin ayın olduğunu 20 ancak 21.03.2014 tarihinde taahhüdümün bitmekte olduğu söylediler. Ben ayın 21'inde hattımı iptal ettireceğimi söylediğimde bana hesap kesim tarihinin bir gün geçeceği ve 1 aylık fatura ödemem gerekeceğini beyan ettiler.

Böyle bir şeyin söz konusu olamayacağını kullanmış olduğum günlerin faturasını ödeyeceğimi söylediğimde ise böyle bir şey söz konusu olmaz denildi.Nasıl bir anlayıştır anlayabilmiş değilim her halükarda ödemem gereken miktar günlük kullanım bedeli olmalıdır.Konuyla ilgili olarak bir an önce bana geri dönüş yapılmasını talep ediyorum.

Fazilet 93 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Mart 2014

    Müşterimiz ile 20.03.2014tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Hat İptal Süreci hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön