04 Mart 2014

Turkcell Ayrıldığım Halde Hala Rahatsız Ediliyorum!

Bir süre önce ayrıldığım halde eski GSM operatörüm Turkcell tarafından geri dönmem konusunda telefonla rahatsız ediliyorum. Günde iki defa bile arandığım oluyor. Artık buna bir son verilmesi gerek. Bu yaptıkları çok ayıp.

Gözde 43 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Mart 2014

    Müşterimiz ile 05.03.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Kampanya Aramaları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön