12 Nisan 2013 #1739370

Turkcell Aynı Yerde Hazır Karttan Faturalıya Geçişe Evet, Faturalıdan Hazır Karta Geçişe Hayır!

Ben Şubat 2012'de Turkcell Hazır Kartımı Turkcell Faturalıya taşıdım. 1 yıldan fazla bu şekilde kullandıktan sonra yeniden Hazır Kart'a geçiş yapmak istedim. Geçen sene taşıma işlemini gerçekleştirdiğim Turkcell Darende Şubesi'ne (Malatya) müracaat ettim. Bana oranın Mavi Nokta olduğunu, bu işlemin ÖİM'de yapılacağını ve en yakın ÖİM için Malatya merkezine gitmem gerektiğini söylediler. Ben geçen sene faturalıya buradan geçiş yaptığımı söylediğimde aynı işlemin tersini kendilerinin yapamayacaklarını söylediler.


Turkcell'e, faturalı müşterilerini kaybetmemeleri için böyle bir numaraya başvurmalarından dolayı teessüflerimi bildiriyorum. Sizi kaliteli ve kurumsallık açısından lider sanıyordum!

Ahmet 395 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet27 Ağustos 2015

    Eveeet, şimdi oradan taşındım ve tüm şebekelerin çektiği bir yerdeyim. Haftaya inşallah Turkcell ile vedalaşıyorum. Diğer hatlar daha az paraya 500 dk., 1000 SMS ve 1 GB verirken ben sadece 500 dk. İçin neden burada durayım ki? Oh be!

  • Ahmet18 Temmuz 2014

    Turkcell'i sadece mecburiyetten kullanıyorum.

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön