25 Mart 2015

Turkcell Aynı Paketin Farklı Fiyatlandırılması

Ben 0530---6 numaralı hat sahibi H***. Profesyoneller kulübüne üye olmakla birlikte 20 dk müşteri temsilcisine bağlanamadım o zaman neden o kulüp var önceliğiniz var deniliyor? Ayrıca interneti bol 1000 dk 4 GB ve 1000 SMS kampanyasından geçen ay yararlanmak istedim bana tanımadıkları fiyat 69 TL ama internet sitenizde çıkan fiyatı 59 TL bu ayrılık neden açıklar mısınız?

Acil olarak fiyatın düşürülmesini istiyorum ve ben 59 TL ödemeyi istiyorum bu kampanya 31 Mart'a kadar geçerliyken bana neden 69 TL'ye tanımlanıyor? Çağrı merkezinizde çalışan arkadaşa sorduğumda bazılarına 69 TL bazılarına 59 TL tanımlanıyor dedi sebebini bile bilmeden! Acil yardım bekliyorum Turkcell'e yakışmıyor!

Hümeyra 378 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Mart 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 25.03.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön