12 Eylül 2013 #2008420

Turkcell Aynı Hizmete Farklı Fiyat Alıyor!

Artvin Hopa ilçesinde bulunan Turkcell İletişim merkezinden (Cihan Elektronik Pazarlama) 14.08.2013 tarihinde yedek sim kart aldım. Benden 16 TL ücret aldılar. Tabi buraya kadar hiçbir sorun yok. Ancak 06.09.2013 tarihinde Çorum Osmancık'ta bulunan Turkcell İletişim Merkezinden (Nazar Telekom) adıma kayıtlı başka bir hat için yedek sim kart aldım.


Yalnız işlem ücreti olarak 13 TL verdim. Oradaki çalışanlara sorduğum soru kısaca şuydu sim kartlarda indirime gidilip gidilmediği oldu. Aldığım cevap ise fiyatlar uzun zamandır bu şekilde... Turkcell gibi köklü bir firmanın bunu yapması gerçekten çok şaşırtıcı. Turkcell 3 liranın denetimini yapamıyor.

Ahmet 47 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet20 Eylül 2013

    Yapılan görüşme sonrasında belirtilen soruna hiçbir çözüm sunulmamıştır. Şikayetin cevaplanması hiçbir şeyi değiştirmeyecektir.

  • Turkcell Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 20.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize yedek Sim Kart hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön