11 Temmuz
#12254465

Turkcell Ayıplı Ürün Sattı, Arkasında Durmadı

Turkcell’den şikayetçiyim, aldığım Apple Airpods cihazı defolu çıktı, ama bayi iade almadı. İade almaları için kutunun kapalı olması gerekiyormuş. Soruyorum yetkililere ben kutuyu açmadan nasıl anlayabilirim ayıplı olduğunu. Bir haftadır uğraşıyorum ama Turkcell bayii satana kadar gayet iyi davrandığı şahsıma ayıplı ürün iadesi konusunda yapmadığı kötülük kalmadı.


Hakaretler, ses yükseltmeler her türlü çirkin muameleye maruz kaldım. Müşteri hizmetlerini aradım, kimsenin konu hakkında yeterince bilgisi yok, hepsi farklı şey söylüyor. Sonuç itibarı ile binbir rica ile sattığı ürününe sahip çıkmayan Turkcell’den şikayetçiyim. İnşallah insanlara da ders olur, böyle firmalardan kimse alışveriş yapmaz.

Kubilay Kubilay 260 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kubilay12 Temmuz

    Keşke bir de yazdığımı okuyabilme zahmetinde bulabilseniz sayın temsilci. Benim itirazıma cevap bu değil. Ürün arızalanmadı, aldığım ilk günden defolu. Tabii ki satıcı sorumludur bundan. Neden bana yardımcı olmak yerine hakaret ediyor mağazanız. Yazıklar olsun utanmanız gerekeceği yerde saygısızlığa devam ediyorsunuz, insanları aldatmaya kandırmaya devam ediyorsunuz. Bakalım yüksek yargı sizin bu yüksek EGO içerikli cevabınıza ne diyecek?

  • Turkcell Temsilcisi12 Temmuz

    Turkcell Mağazaları'ndan alınan cep telefonları ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler olması durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir. Turkcell Mağazaları'nın bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Teknik Servis hakkındaki şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 532 numaralı çağrı merkezi kanalımızdan bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Turkcell

  • Turkcell Temsilcisi11 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talepleriniz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda bize 532'den ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Turkcell

Ziyaretçi Yorumları