11 Aralık 2017
Yorum Yap
#9880251

Turkcell Ayıplı Telefon Satışı Yapılması!

Turkcell adlı bayiden kullandığım hat üzerine almış olduğum Samsung A7 2016 model telefonumun IMEI numarasının kopyalandığı mesajı tarafıma iletildiği andan itibaren Samsung bayi, yetkili servis, Turkcell ve BTK şikayet merkezi ile görüşmeler neticesi yaptığım iletişimlerde mağdur olmanın yanı sıra ayrıca BTK hırsız ilan etti bize fatura çalınmış olabilir dedi ayrıca ne Turkcell ne de Samsung herhangi bir çözüm sunmadı, tek hat üzerine kayıt için evrak istediler bunları Turkcell de imzalayıp vermiş olmama rağmen ilk aldığımda o da aynı istekte bulundu ama ayıplı olan bu ürün hakkında zerre kendilerinde suç bulmadılar. Sonuçta çözümü tek hattı tanımlama ile çözmüş olan bu firmalar garantili ve faturalı ürün almamıza rağmen beni pişman etmişlerdir. Artık bu ürünü satmama bile izin yoktur. Demek ki biz de bu şekilde mağdur edilmeye devam edeceğiz ama bu kişiden kişiye tavır hareketidir bu.

Mehmet Mehmet 927 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Mehmet14 Aralık 2017

    Burayı okuyan kişiler için yazıyorum Turkcell den Samsung marka telefon almayın çünkü sonuçta IMEI sorunu yaşarsanız hiçbir çözümleri yok bilginiz olsun sonuçsuz beni 2 kere mağdur ettiler kötülemek değil ama 10 ay daha garanti var servise gitti geldi telefon IMEI kopyalaması mesajı geldi tekrar düşünün derim Turkcell denilen firmadan hat üzerine telefon almayı

  • Turkcell Temsilcisi12 Aralık 2017

    Müşterimiz ile 12.12.2017 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Aralık 2017

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler