18 Eylül 2013 #2018356

Turkcell Ayıplı Cihazını Bile Bile Bana Sattı!

3560026 IMEI numaralı Nokia Lumia 620 telefon Turkcell kampanyası dahilinde ,Üstün Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafıma satmıştır. Cihazı bataryası yetersiz diye çalıştıramadılar. 12 saat şarjda takılı kalmasının söylediler. Bu arada sözleşme imzalattılar. Ertesi gün cihazın çalışmadığını yenisiyle değiştirilmesi isteğime, gülerek olmaz yazılım hatası dediler.


Tüketici haklarına müracaat ettim. Tüketici haklarına firma 2 ay sonra telefonu değiştireceklerini beyan etmiş. Müracaatımda Nokia değiştirecek diyerek, servise gönderdiklerini öğrendim. Telefonu geri isteyince 1 hafta sonra telefonumu aldım. Eğer servise girdiyse Tüketici Hakları kapsamında yenisiyle değiştirme hakkımı kaybettim.

Vecdi 61 Okunma

Cevaplar

  • Vecdi25 Ekim 2013

    Turkcell kampanyası dahilinde ,Üstün Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafıma satılan 3560026 IMEI numaralı Nokia #lumia 620 telefon için Odunpazarı Kaymakamlığı Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Başkanlığınca haklı olduğuma ve yenisi ile değiştirilmesi hakkında karar vermiştir. Turkcell'in bu konuda hiç bir yardımı ve katkısı olmamıştır.

  • Vecdi05 Ekim 2013

    532 numaralı Müşteri Hizmetleri beni aradı konuyu araştırıp sizinle bilgileri paylaşacağız dediler. Fakat bugüne kadar bilgi veren veya dönüş yapan oldu.

  • Turkcell Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön