19 Kasım 2014

Turkcell Avukatı Fatura Borcunu SMS Ve Sözlü Olarak 3. Şahıslara Anlatıyor!

Turkcell avukatı fatura borcundan dolayı 3. şahıslara mesaj atıp ve arayarak borcumun olduğunu söylemektedirler. Bu yasal olmayıp kişilik haklarımı ihlal ettikleri gibi beni orada burada küçük düşürmekteler ve hapis ile tehdit etmektedirler. Bugüne kadar Turkcell'e dünyanın faturasını ödedim bu borçta ödenir ama böyle yapmaları kanunlara aykırı.

Bana gelen en son mesajda icra iflas kanunu 331. maddesine göre alacaklıyı zarara uğrattığım gerekçesiyle 6 ay ile 3 yıl arasında hapis istemiyle yargılanma ile tehdit ettiler. Bugüne kadar Turkcell kullandım şimdi tüm tanıdıklarımı arıyorum Turkcell kullanmasınlar diye. Savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.

Erdal 368 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Kasım 2014

    Müşterimiz ile 27.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize yasal takip bilgilendirmesi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. Sil

  • Turkcell Temsilcisi19 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön