18 Şubat 2013

Turkcell Avukata Vermeden Önce Haber Vermedi!

Yaklaşık 1 yıl önce bir iş arkadaşıma verdiğim wın'a ait faturaların hazirandan beri ödenmediğini aralık ayında öğrendim. iş arkadaşım işten kasım ayında ayrıldı. Turkcele mağduriyetimi bildirdim. cayma bedeliyle birlikte 551 tl olan borcun 250 tl sini ocak ayında ödedim. kalan kısmı ödemek için TİM'e gittiğimde 660 tl borcum olduğunu öğrendim.


Aynı gün diğer hattıma hukuk bürosundan mesaj geldi. teşekkürler Turkcell ! diğer 3 hattıma ait faturalarımın ödemesinde hiç problem çıkmamışken, 200 tl'lik borcu 950 tl'ye çıkararak beni aynı konuda 2. ye mağdur ettiniz.Turkcel hizmetlerinden memnundum.dosyanın avukata gideceğini haber vermeniz gerekmiyor muydu?

Ömer 47 Okunma

Cevaplar

  • Ömer18 Şubat 2013

    herşeyden evvel davet yazısının babamın eline geçmesi, avukat mesajının hamile eşim tarafından okunması turkcele güvenimi bitirdi. diğer 3 hattımla ilgili işlemler tarafınızdan sürekli müşteri olduğumu göstermiyorsa, bana biraz zaman veremediyseniz, güven duyamadıysanız turkcelin de ömer aytemur isimli müşterisi artık yok. kontratlarım bittiği gibi ilişiğimi keseceğim

  • Turkcell Temsilcisi18 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön