11 Kasım
Yorum Yap
#11134478

Turkcell Avukat Tacizi!

Turkcell'e 300 lira civarı bir borcumuz avukata yeni devrolmuştur ve devrolduğu andan itibaren sadece hat sahibi değil bunun dışında 2 aile yakını numarasına ve 1 hafta içinde hattın sahibinin dedesine mesaj gönderilmiştir. Bu hafta içinde 200 lirasını kapatacağım zaten. Eğer bu şekilde taciz etmeye devam ederse avukatınızı da baroya şikayet edeceğimi bildirmek isterim. Böyle bir hukukçuluk olamaz. Konu ile ilgili de yardımınızı talep etmekteyim.

Hilal 544 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Kasım

    Müşterimizi 13.11.2018 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Hizmet” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi12 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Hizmet” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler