18 Haziran 2015

Turkcell Avrupa'da Geçerli Diye Satılan İnternet Paketi İle 5 Avrupa Ülkesinin Hiçbirinde İnternete

Yurtdışı avantaj 100 MB paketini 25 TL karşılığında yükledim. Tüm Avrupa'da ve başka kıtalarda geçerli yazmasına rağmen Norveç, Finlandiya, Estonya, Letonya ve Litvanya ülkelerinin hiçbirinde internete giremedim.

Sema 444 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Haziran 2015

    Müşterimizin 18.06.2015 tarihinde ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön