25 Şubat 2013

Turkcell Avantajlı Kampanyası Yok!

Vodafone ve Avea hatlarına bakarak çok avantajsız bir hat olan turkcell'in yıllardır sadık kullanıcısıyım. Her ay düzenli olarak kontör yüklerim ve eski hattımla beraber 10 yıllık müşterisiyim. Ancak artık hiç bir artısını görmemekteyim.


En son olarak her yöne sms paketini hizmetten kaldırmışlar. Eğer benzeri bir kampanya yürürlüğe girmezse hattımı taşıyacağım. Hem internet paketi ve hem de her yöne sms paketi olan bir seçeneği yok.


Kaldı ki internet paketini de öyle çok bir şey kullanmıyordum, 100 mb yeterli geliyordu pakette ki gibi. Dediğim gibi müşterisini dinleyen bir operatörse, şimdi göreceğim.

Muhammet 34 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet27 Şubat 2013

    tekrar aramanızı talep ediyorum. Yıllardır Turkcell müşterisiyim, eski hattımla beraber yaklaşık 10 yıldır aktif kullanıcısıyım ve Turkcell bana bir avantaj sunmuyor. Aksine yeni kullanıcılarına çok daha fazla avantaj sunmakta. Siz bana cevap vermeyin, icraata geçin yoksa ben operatör değiştireceğim.

  • Turkcell Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizi 25.02.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön