20 Nisan 2013 #1754982

Turkcell Avans Para İstiyor!

Turkcell'den yeni almış olduğum hattı yaklaşık (1) aya yakın bir süredir kullanmaktayım.
18/04/2013 günü Özbekistan da bulunan bir ticari dostum ile görüşme gerçekleştirdim. Dolayısıyla paket ücretini aşan görüşmem neticesinde 200 TL ye yakın güncel bir fatura detayımın olduğunu tarafıma bildirildi.


Bu nedenle, avans niteliğinde 170 TL'ye yakın bir meblağnın acilen ödenmesi, aksi halde hattımın kapatılacağı tarafıma bildirildi.Beni sabit telefondan arayan ve telefon ses kaydı ihtimalini düşündüğüm Müşteri Temsilcisine, bu yapılan uygulamanın ve teklifin yasal olmadığını belirtiği ve kapattım.

Güven 55 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizi 23.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi23 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön