08 Ekim 2014 #2735265

Turkcell Atmadığım Yurt Dışı SMS Ücreti!

Fatura detayımda telefonumdan farklı zaman dilimlerinde 044778620**** no'lu telefona sms gönderdiğim görülmektedir. Yurt dışında tanıdığım yok ve sms göndermedim. Göndermediğim sms'ler doğal olarakta telefonumun sms ekranında da görülmemektedir. En son gönderilen sms zamanında hastanede acil servis de ve telefonumun yanımda değildim.


Bu bilgilere istinaden durum ile ilgili müşteri hizmetlerine telefon açtım. Müşteri temsilcisi telefonumun kayıt özelliğinin olmadığını söyledi. Iphone 5s kayıt özelliği mevcut herkese gönderdiğim sms görünürken yurt dışına ve bilmediğim bir numaraya gönderdiğim sms'in telefonumda görünmediğini söyledi. Turkcell çözüm üretmek yerine telefonu suçlu buldu.

Raziye 1.903 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Ekim 2014

    Müşterimizi 14.10.2014 ve 15.10.2014 tarihlerinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön