03 Şubat 2014

Turkcell Ateşli Dakikalar Diye Bir Yere Beni Üye Yapmışlar 41 TL Yansımış!

Turkcell 35 tl kamu paketi abonesiyim. Online işlemlerden bir baktım fatura olmuş 111 tl, incelemelerim sonucunda Ateşli Dakikalar diye bir yere üye olmuşum efendim. 41,50 tl üyelik bedeli yansımış, araştırdım, şirket Turkcell'le ortak çalışıyor bir mesaj atıyor ola ki ok tuşladınız yanlışlıkla gitti haftalık 14x4=56 tl aylık ücret!


Bu kadarı görülmemiştir! Ey Turkcell o 41,50 TL iade et yoksa haram ederim ve pazartesi acımam numaramı taşırım zaten Avea çıkışlı numara, parayı havadan kazanmıyor millet, ayıptır size faydası olmaz haram paranın!

Zeki 115 Okunma

Cevaplar

  • Zeki18 Mart 2014

    hattımı aveaya taşıdım turkcell kaybetti çokta memnunum

  • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 03.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Katma Değerli Servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön