20 Şubat 2015

Turkcell Asılsız Reklam Yapıyorsun!

Turkcell platinum kullanıcısı olarak ayrıcalık yaşamıyorsunuz. 13.02.2015 tarihinde Kartalkaya'da yapılan reklam üzerine kendilerinden zincir yardımı istedik. Fakat kendilerine müşteri hizmetlerinden ulaştığımızda kendi çalışanları dahi böyle bir hizmetten haberdar değildi.


3 belkide 4 konuşmadan sonra yanlış yerlerle iletişim kurmamızı sağladılar. Sonrasında oluşturulan şikayet kaydından sonra tekrar aradık fakat çözüm sıfır. Bugün aldığımız bir telefonla adeta şoka girdik, yanlış bilgilendirme olmuş yapacak bir şeyimiz yok,özür dileriz diye. Sevgili Turkcell kullandığımız programda yapılan reklamın görüntüsünü aldık, tüm yasal haklarımı kullanacağız. Yanıltıcısın Turkcell, asılsız reklam.

Nilay 140 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Şubat 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 20.02.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön